Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Čad

Nemovitosti na prodej v Čad

Čad je středoafrický stát, který hraničí se severem s Libyí, východně od Súdánu, jihozápadně s Kamerunem a Nigérií, západně s Nigerem a na jih se Středoafrickou republikou.

Hlavní město je N'Djamena.

Trh s nemovitostmi v Čadu se snaží rozvíjet, protože Čad je jednou ze tří nejchudších zemí světa a vyznačuje se politickou a ekonomickou nestabilitou.

Nemovitosti k prodeji v Čadu nejsou příliš početné ani kvalitní, protože se musíte vypořádat s geograficky vzdálenou, špinavou a omezenou infrastrukturou. Tyto výzvy by však mohly představovat příležitost k poskytnutí cenově dostupného majetku k prodeji a financování nemovitostí k prodeji za přijatelné ceny s ohledem na zoufalé potřeby země.

Než se rozhodnete koupit nemovitost na prodej v Čadu, měli byste vědět, že stejně jako v mnoha afrických zemích, stát vlastní všechny soukromé a veřejné pozemky, to znamená, že všechny pozemky, které jsou považovány za svobodné nebo neobsazené, jsou ve vlastnictví státu.

První město, kde hledat nemovitost k prodeji, je hlavní město N'Djamena, které je největším městským centrem země, jeho politickým a administrativním srdcem. Tam jsou dvě oblasti, kde hledat nemovitosti k prodeji v hlavním městě Čadu: administrativní oblast, která je také nejzápadnější a staré části, kde jsou soustředěny historické budovy.

Další zajímavé město, kde si můžete koupit nemovitost na prodej v Čadu je město Gaoui pouhých 10 kilometrů od N'Djamena. Gaoui je hlavním městem tradiční kultury Sao, zmizelou civilizací, která osídlila celou oblast Čadu.

Druhým největším městem v Čadu je Sarh, a je to velmi zajímavé místo, pokud máte v plánu se pohybovat a kupovat nemovitosti na prodej v Čadu.

  •  
    Stěhování do Čadu. Vysílejte a žijte v Čadu

        Nyní nás čtenáři dobře znají. Neustále hledáme pro vás na míru šitý národ, abychom každému umožnili získat zpět svůj rozměr a udělat to nejpohodlnějším způsobem. Dokonce i dnes, i když se teplo samo cítilo, jsme se rozhodli vám poskytnout skutečně platnou alternativu, která by mohla mnoha ...

 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB